Březen 2011

Strangeb

13. března 2011 v 18:06 | Strangeb |  Strangeb
Strangeb- Simplicitas

Strangeb

Mžná mě někteří znáte z blogu strangeb.blog, či layfor.blog, kde jsem taky spoluadminem. Mé blogy jsou specializované na grafiku, protože ta mě baví. Rád dělám designy, wallpapery, blendy atd.. Například design, co zde vidíte, je moje práce.
Tento blog jsem si založil se svou kamarádkou Aniie a našim cílem je udělat z tohoto blogu obsáhlou stránku názorů na filmy, knihy, seriály atd... Rád bych zde zavedl i nějaké soutěže, ale ještě se uvidí jaké.
Pokud by jste rádi věděli něco málo o mně, je mi 15 let, mám hnědé vlasy, modré oči, 2 nohy, ruce a zatim všechny prsty... Mezi mé záliby patří, jak už jsem řek, grafika v PS (já vlastním PS CS 2), četba, sledování filmů a seriálů, hraní her (především deskové, i když počítačové taky nejsou špatny), chození ven s přáteli atd... Rád bych se podíval do Japonska, do Austrálie a především na Nový Zéland, kde bych chtěl i rok studovat, nebo tam pobýt alespoň nějakej ten čas, ne jen 2-3 týdny. Už jsem měl to štěstí, a byl jsem na Taiwanu, takže co se cestování týče, nemám žádné zábrany, protože to byla opravdu suprová zkušenost. Hlavně to jídlo.. :D
Mezi mé oblíbené spisovatele patří Paulo Coelho (Veronika se rozhodla zemřít, U řeky Piedra jsem usedla a plakala), Stephen King (To, Holčička, co měla ráda Toma Gordona), Vladimir Nabokov (Lolita), či Natascha (Dušemrdi).
Mí oblíbení režiséři jsou Quentin Tarantino (Kill Bill, Hanebný pancharti), Frank Darabont (Zelená míle, Vykoupení z věznice Shawshank) a Darren Aronofsky (Requiem for a dream, Black swan).
Herci- Renée Zellweger, Toni Collette, Abigail Breslin ...
No, rozepisovat se mi tady moc nechce, tohle by snad stačilo. Napsal jsem toho snad dost, stejnak to většina z vás ani nebudete číst. Tak snad se vám zde bude líbit..

Fialový Simplicitas

13. března 2011 v 0:25 | Strangeb |  Designy simplicitas

Tímto designem Vás zde chceme uvítat.

Téma- Fialový Simplicitas
Tvůrce- Strangeb
Něco k němu- Jako první design jsem chtěl něco, co zaujme. Chtěl jsem něco, co nemá jen tak někdo, tak jsem udělat animaci, se kterou jsem měl mimochodem problémy,protože mi ji nechtěl nahrát žádný hosting, ale nakonec se jeden našel. Samotný design mi trval asi 3-4 hodiny, ale přitom jsem dělal porád něco jinýho, takže mi zabral asi tak 2 hodiny čisté práce + další 3 hodiny nastavování, aby byl čistě funkční. Ale ještě se budou dodělávat rubriky atd...
Nekopírovat a inspirace s rozumem, přinejlepším skoro žádná.
Klikačka-

Ostatní

12. března 2011 v 23:51 Ostatní
NOT YETProjekty

12. března 2011 v 23:36 Projekty
NOT YET

Soutěže

12. března 2011 v 23:36 Soutěže
NOT YET

Seriály

12. března 2011 v 23:34 seriály

Seriály

Svět seriálu:
Online zhlédnutíspolečné s filmy
Soundtrackyspolečné s filmy
Diskuze společné takřka se všim

Knihy

12. března 2011 v 23:32 Knihy

Knihy

Diskuze společné takřka se všim

Filmy

12. března 2011 v 23:30 Filmy

Filmy

Online zhlédnutíspolečné se seriály
Soundtrackyspolečné se seriály
Diskuze společné takřka se všim