Ďábel (Devil)

19. března 2011 v 23:38 | Stranegb |  Svět filmu
RežieJohn Erick Dowdle
ŽánrHoror
Země
USA
Délka80 min.
Premiéra v ČR11.11.2010
Téma
Film je o 5 lidí, co jednoho rána vejdou do výtahu, který se náhodou zastaví. Zdánlivě banální porucha, která se do pár minut, hodin spraví, se stane pro pasažéry výtahu noční můrou. Jeden z nich je totiž ĎÁBEL (zlověstný smích). Ten postupem času zabíjí ty lidi, ale nikdo neví, kdo to ten ďábel je, protože se pokaždé zhasne světlo.

Oficiální text distributora
,,Když nejede výtah v mrakodrapu, je to nepříjemné. Když jste zrovna uvnitř té plechové krabice, je to peklo. A když je v ní s vámi někdo, kdo vám usiluje o život, je to horor. Slavný hororový tvůrce M. Night Shyamalan se pustil do produkce ambiciózního projektu série thrillerů podle vlastních povídek, které se budou zaštiťovat značkou The Night Chronicles. Film Ďábel je prvním z nich."

Můj názor
Sice jsem tento film zatím neviděl, ale chci ho vidět, i když ho lidé poměrně dost pomluvili. Hold jsou asi zhýčkaní tím, že Shyamalan natočil dva bezkonkurenční filmy a každý nový musí být tím pádem lepším a lepším. Mám rád docela filmy, kde i divák je zmatený, což od tohoto díla očekávám. Navíc může být zajímavý, že tam skoro pořád dokola hraje známá výtahová hudba od Glenna Millera "Don't Sit Under The Apple Tree" .

Trailer a plagát pod perexem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama