Přicházející filmy

20. března 2011 v 21:20 | Aniie |  Svět filmu
Napadlo mě udělat přehledný článek nadcházejících filmů, které půjdou do kin, a které podle mě stojí za to. Snad se se mnou budete aspoň v něčem shodovat! :)

Červená Karkulka- Red Riding Hood
trailer:
O filmu:
Romantický fantasy thriller. Ve filmu "Červená Karkulka" hraje Amanda Seyfried mladou a krásnou Valerii, která se zmítá mezi dvěma muži. Zamilovala se do hloubavého samotáře Petera (Shiloh Fernandez), avšak její rodiče dohodli sňatek se zámožným Henrym(Max Irons). Valerie a Peter nechtějí ztratit jeden druhého, proto se rozhodnoupro útěk, když se dozvědí, že Valeriina sestra byla zavražděna vlkodlakem,který loví v tmavém lese obklopující vesnici.Lidé z vesnice udržují po celá léta nelehké příměří se zlou bestií tím,že jí nabízejí každý měsíc zvířecí oběť. Pod krvavým úplňkem si vlkodlak vybere ale oběť větší - lidský život,a tak lidé hladoví po pomstě zavolají známého lovce vlkodlaků, otce Solomona(Gary Oldman), aby jim pomohl bestii zabít. Solomon ale upozorní občany na to,že se vlkodlak přes den mění v člověka a že to může být kdokoliv z nich. Když počet obětí roste s každým úplňkem, začne se Valerie domnívat,že vlkodlakem by mohl být někdo blízký. Panika svírá celou vesnici a Valerie zjišťuje, že má s nestvůrou jedinečné spojení - takové, které je neúprosnětáhne k sobě. Díky tomu se Valerie stává podezřelou...i návnadou. (csfd.cz)

CZ premiéra: 21.4.2001

Tento film režíruje Catherine Hardwicke, režisérka prvního dílů Twilight sagy. Můžeme jen čekat, že to nebude taková slaďárna a aspoň trochu koukatelný film. Ten je mi zde sympatický výběrem herců. No, určitě to budu chtít vidět :)

Další filmy si nenechte ujít pod perexem!


Králova řeč - The king's speech
Trailer:
O filmu:
Po smrti otce, anglického krále Jiřího V. (Michael Gambon) a skandální abdikaci krále Eduarda VIII. (Guy Pearce), je Bertie (Colin Firth), který celý život trpí vadou řeči, nečekaně korunovaný králem Jiřím VI. Země stojí na prahu 2. světové války a zoufale potřebuje silného vůdce. Proto králova žena Alžběta (Helena Bonham Carter), budoucí královna matka, domluví svému muži setkání s excentrickým terapeutem řeči Lionelem Loguem (Geoffrey Rush). Po tuhém začátku se tito dva ponoří do neobvyklého způsobu léčby a časem mezi nimi vznikne nenarušitelné pouto. S pomocí Loguea, rodiny, vlády a Winstona Churchilla (Timothy Spall) král překoná koktání a pronese zásadní řeč v rádiu, která inspiruje anglický lid a spojí jej ve válečné bitvě. (CSFD.cz)

Jak určitě mnozí z Vás zaregistrovali, tento film byl absolutním vítězem na letošním předávání Oscarů. Už jen proto bych film ráda viděla, ale i trailer mě upoutal. Taks e těším :)

Láska a jiné závislosti - Love and other drugs
Trailer:
O filmu:
Jamie (Jake Gyllenhaal) se ve chvíli, kdy praštil s medicínou, stal profesionálním flákačem. Jedinou věcí, kterou umí, je balení holek. Tenhle talent vyžaduje slušné přesvědčovací schopnosti, a tak se Jamie nechá zlákat na práci reprezentanta velkého farmaceutického koncernu, jehož výrobky má vnucovat lékařům, aby je šířili dál, mezi své pacienty. Když čeká na audienci v jedné čekárně, uvidí JI, krásnou a smyslnou Maggii (Anne Hathaway). Domluvit si rande zabere Jamiemu pár minut, stejně dlouho trvá, než vzájemné romantické oťukávání skončí v posteli. Jako by Maggie měla na všechno málo času. Coby pacientka v první fázi Parkinsonovy choroby ho skutečně nemá nazbyt. Ve chvíli, kdy se spolu začnou intimně sbližovat, vstoupí do jejich života viagra. Jamie totiž není zrovna ve formě, a tak mu Maggie navrhne, že by mohl vyzkoušet "motor na erekci", který jeho zaměstnavatel právě vyvinul. Jamie, bohatší o vlastní zkušenost, začne modrý prášek prodávat jako o život. Jenže bývalému flákači nepřináší kariérní růst to pravé uspokojení. Tím by byl jen užší vztah s Maggie. Tahle holka je ale těžký oříšek, který lze sice snadno rozlousknout, ale jen těžko se dá udržet. Jamie je ochoten udělat pro jejich společné štěstí cokoliv. Otázka zní, jestli to bude stačit. (CSFD.cz)

Film má určitě dobré herecké obsazení a zdá se být svěží, úsměvná komedie která není trapná. Všude jsou na tento film dobré ohlasy, tak si řikám že bych i zašla do kina. I když, v tomhle zapadákově to bude až někdy v létě.

Poznáš, až to příjde? -How do you know
Trailer:
O filmu:
Lisa (Witherspoon) je žena, která svůj život postavila na svých sportovních výkonech a sportu se věnuje už od útlého dětství. Když je vyloučena ze svého týmu, přijde o vše, co měla. Bezradně se snaží vést normální a všední život. To vede k jejímu seznámení s Mattym (Wilson), profesionálním baseballovým nadhazovačem, sebestředným sukničkářem a narcisem. George Madison (Rudd) je obchodník, jehož komplikovaný vztah s otcem Charlesem (Nicholson) se ještě více zkomplikuje poté, co je George obviněn z finančního zločinu, přestože nic neudělal. Ačkoliv mu hrozí vězení, zdá se, že jeho poctivost, integrita a neutuchající optimismus mohou být jedinou možností, jak si George může zachovat zdravý rozum. Ještě předtím, než se poznala s Mattym, se Lisa zúčastnila jednoho rande s Georgem v den, který byl patrně nejhorším dnem v jejich životech: ona byla právě vyhozena z týmu a on dostal obsílku k soudu. Když se zdá, že se jim životy rozpadají pod rukama, poznají oba, jaké to je, když vás potká něco neuvěřitelného. (CSFD.cz)

Další svěží komedie, která má opět dobré herecké obsazení. co dodat, jen že snad bude stát za to :)

Zkus mě rozesmát- Just go with it
trailer:
O filmu:
Ve filmu Zkus mě rozesmát požádá plastický chirurg, který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy, svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život. (CSFD.cz)

Miluju Jennifer Aniston, tak možná i proto taky ten film je. Další komedie s nyní oblíbeným Adamem Sandlerem, kterého teda zrovna dvakrát nemusím. Asi se mi zhnusil komedii Click-život na dálkové ovládání. S tímhle počítám jako s komedií na nudný páteční večer, ke které se nemusíte vracet.

Tak, to jsou asi všechny filmy které v nadcházejícím měsící půjdou do kin a ráda bych se zhlédla. Budu ráda, když vyjádříte svůj názor na tito filmy:).

Xoxo Aniie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denaille nebo Estel...vyber si :p Denaille nebo Estel...vyber si :p | Web | 23. března 2011 v 10:38 | Reagovat

Z těchto filmů jsem viděla jenom Královu řeč. O Karkulce jsem slyšela dneska a tímhle článkem se z toho stal docela zajímavý film, ale pro mě jen oddechovým a sledovaným z nudy. Kdyby to nebylo fantasy, těžko by mě to zaujalo.
Momentálně bych chtěla nejvíc vidět Nickyho rodinu.

2 Cherry_* Cherry_* | Web | 17. dubna 2011 v 20:03 | Reagovat

Plánuju, že se půjdu kouknout do kina na Červenou karkulku :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama