Diskuze

Vy a Soundtracky- diskuze

24. dubna 2011 v 21:50 | Strangeb
V poslední době se čím dál tím častěji setkávám s lidmi, co více, jak samotné interprety, poslouchají různé soundtracky z filmů. Ano, já patřím mezi ně, tak se vás ptám, jaký soundtrack je vám nejmilejší, nebo jak hodně je pro vás ve filmu důležitý.

Strangeb- Celá tato éra začala nevinným, ale výrazným saundtrackem k filmu Amélie z Montmartru od Yanna Tiersna, který, díky tomu, patří mezi mé oblíbené skladatele. Ale raději mám hudbu z filmů s rozmanitějšími autory, kde je taková ta všehochuť. Sice se tam občas objeví nějaká písnička, například v soundtracku z Kill Bill2, který jsem naposledy poslouchal, co se mi nelíbí, ale není problém ji vymazat, že.. :-D Povětšinou soundtrack pro mě znamená mnohdy i víc, než samotný film. Například jsem si uvědomil, že výše zmíněná Amélie by mě bez super soundtracku moc nebavila a stejně tak mnoho dalších filmů.
Ještě si myslím, že nejlepší hudbu mají dramata a historické filmy.

Jaký je tedy váš názor?

Diskuze- Přátelé

14. března 2011 v 22:13 | Aniie
Přatele
Tak mě napadlo, že by bylo zajímavé zavést diskuze. Navrhla bych téma, nejčastěji by to byl nějaký film, seriál, kniha....napsala bych názor, Strangeb též, a samozřejmě i vy.
Byla bych ráda, kdybyste se všichni zapojili a nestyděli se to napsat. Poté bychom to mohli shrnout v jednom článku.... (Pokud byste měli nějaké téma, na které byste se rádi vyjádřili, stačí napsat na e-mail. Ještě jsme ho nezveřejnili, tak tedy 8th.wonder@seznam.cz
Tam můžete psát úplně vše)
Jak už je v nadpisu, jako první téma bych vybrala Přátele
Legendární seriál. Sledujete ho? líbí se vám, nelíbí? Máte ho okoukaný? Oblíbený díl, postava, série...?Napiště vše, co Vás jen napadá. Všechno rádi uvítáme ;)

Naše názory na Přátele :

Aniie- Přátelé jsou můj bezkonkurenčně nejoblíbenější seriál. Dnešní moderní seriály jsou stejně všechny podobné přátelům, vidíte tam spoustu podobností a stejných vtípků. Trochu sem se koukala už jako malá, snad 8-mi letá dívenka, která jejich humor ani nechápala, stačilo jí že se na něco dívá. A vidět Joeyho zabaleného v písku ve tvaru mořské panny bylo něco úžasného. když už jsem měla trochu rozum, dostala sem se k Přátelům tak před 4 roky. To jsem je začala sledovat naplno-každý díl nový, krása. Pak sem je na chvíli uložila k ledu....a snad tak před rokem zase vytáhla. Koukla se na všechny díly v průběhu prázdnin, uronila slzy při posledním díle. když bylo dokoukáno, fakt jsem nevěděla na co se mám koukat...tak sem prostě začala od znovu. Když přijdete domů, máme volný třeba i celý odpoledne, nevíte co máte dělat, na něco byste se rádi koukli-přesně na to tu byly Přátelé! Měla sem je v DVD a každý den přehrávala. Je fakt, teď, když se na ně koukám tak...už ani nevím pokolikátý za sebou, už to není jako dřív. Díly už znám, mám je všechny okoukaný...teď až na jeden díl, který sem nikdy neviděla, sem však také moc líná najít si ho na netu :D. Není to však že by mě přestaly bavit. To snad nikdy! Já vím, že kdybych se na ně nějakou dobu nekoukala, zase mě pak plně chytí. To se ale nestane, protože nemám co jiného mít takhle v DVD a každý den pouštět :D. Dalo by se tedy říct, že sem na nich závislá. I já bych chtěla mít takovou šestici přátel, kteří o vás ví úplně všechno, jste pořád spolu a nikdy se moc neomrzíte. Není snad den, kdy si se spolužákem( stejným maniakem do přátel) kdy si nevybavíme nějakou scénu a zasmějeme se.
Dost sem se rozepsala, doufám že půjdete po mém vzoru :)

Strangeb- Podle mně je to jeden z nejlepších sitcomů, co je. Kam se na něj hrabe trapnej Comeback (jo, řek jsem trapnej, protože je!).Celkově mě začali bavit až od 5. série, kde ubyly trapné vtipy a přibyly ty dobré. A navíc se oběvil kloudnej děj. Mezi mé oblébené postavi patří Chandler a Phoebee.

Tak co, jaký je Váš názor?

 
 

Reklama