Strangeb

Strangeb

13. března 2011 v 18:06 | Strangeb
Strangeb- Simplicitas

Strangeb

Mžná mě někteří znáte z blogu strangeb.blog, či layfor.blog, kde jsem taky spoluadminem. Mé blogy jsou specializované na grafiku, protože ta mě baví. Rád dělám designy, wallpapery, blendy atd.. Například design, co zde vidíte, je moje práce.
Tento blog jsem si založil se svou kamarádkou Aniie a našim cílem je udělat z tohoto blogu obsáhlou stránku názorů na filmy, knihy, seriály atd... Rád bych zde zavedl i nějaké soutěže, ale ještě se uvidí jaké.
Pokud by jste rádi věděli něco málo o mně, je mi 15 let, mám hnědé vlasy, modré oči, 2 nohy, ruce a zatim všechny prsty... Mezi mé záliby patří, jak už jsem řek, grafika v PS (já vlastním PS CS 2), četba, sledování filmů a seriálů, hraní her (především deskové, i když počítačové taky nejsou špatny), chození ven s přáteli atd... Rád bych se podíval do Japonska, do Austrálie a především na Nový Zéland, kde bych chtěl i rok studovat, nebo tam pobýt alespoň nějakej ten čas, ne jen 2-3 týdny. Už jsem měl to štěstí, a byl jsem na Taiwanu, takže co se cestování týče, nemám žádné zábrany, protože to byla opravdu suprová zkušenost. Hlavně to jídlo.. :D
Mezi mé oblíbené spisovatele patří Paulo Coelho (Veronika se rozhodla zemřít, U řeky Piedra jsem usedla a plakala), Stephen King (To, Holčička, co měla ráda Toma Gordona), Vladimir Nabokov (Lolita), či Natascha (Dušemrdi).
Mí oblíbení režiséři jsou Quentin Tarantino (Kill Bill, Hanebný pancharti), Frank Darabont (Zelená míle, Vykoupení z věznice Shawshank) a Darren Aronofsky (Requiem for a dream, Black swan).
Herci- Renée Zellweger, Toni Collette, Abigail Breslin ...
No, rozepisovat se mi tady moc nechce, tohle by snad stačilo. Napsal jsem toho snad dost, stejnak to většina z vás ani nebudete číst. Tak snad se vám zde bude líbit..
 
 

Reklama