Svět filmu

Přicházející filmy

20. března 2011 v 21:20 | Aniie
Napadlo mě udělat přehledný článek nadcházejících filmů, které půjdou do kin, a které podle mě stojí za to. Snad se se mnou budete aspoň v něčem shodovat! :)

Červená Karkulka- Red Riding Hood
trailer:
O filmu:
Romantický fantasy thriller. Ve filmu "Červená Karkulka" hraje Amanda Seyfried mladou a krásnou Valerii, která se zmítá mezi dvěma muži. Zamilovala se do hloubavého samotáře Petera (Shiloh Fernandez), avšak její rodiče dohodli sňatek se zámožným Henrym(Max Irons). Valerie a Peter nechtějí ztratit jeden druhého, proto se rozhodnoupro útěk, když se dozvědí, že Valeriina sestra byla zavražděna vlkodlakem,který loví v tmavém lese obklopující vesnici.Lidé z vesnice udržují po celá léta nelehké příměří se zlou bestií tím,že jí nabízejí každý měsíc zvířecí oběť. Pod krvavým úplňkem si vlkodlak vybere ale oběť větší - lidský život,a tak lidé hladoví po pomstě zavolají známého lovce vlkodlaků, otce Solomona(Gary Oldman), aby jim pomohl bestii zabít. Solomon ale upozorní občany na to,že se vlkodlak přes den mění v člověka a že to může být kdokoliv z nich. Když počet obětí roste s každým úplňkem, začne se Valerie domnívat,že vlkodlakem by mohl být někdo blízký. Panika svírá celou vesnici a Valerie zjišťuje, že má s nestvůrou jedinečné spojení - takové, které je neúprosnětáhne k sobě. Díky tomu se Valerie stává podezřelou...i návnadou. (csfd.cz)

CZ premiéra: 21.4.2001

Tento film režíruje Catherine Hardwicke, režisérka prvního dílů Twilight sagy. Můžeme jen čekat, že to nebude taková slaďárna a aspoň trochu koukatelný film. Ten je mi zde sympatický výběrem herců. No, určitě to budu chtít vidět :)

Další filmy si nenechte ujít pod perexem!

Ďábel (Devil)

19. března 2011 v 23:38 | Stranegb
RežieJohn Erick Dowdle
ŽánrHoror
Země
USA
Délka80 min.
Premiéra v ČR11.11.2010
Téma
Film je o 5 lidí, co jednoho rána vejdou do výtahu, který se náhodou zastaví. Zdánlivě banální porucha, která se do pár minut, hodin spraví, se stane pro pasažéry výtahu noční můrou. Jeden z nich je totiž ĎÁBEL (zlověstný smích). Ten postupem času zabíjí ty lidi, ale nikdo neví, kdo to ten ďábel je, protože se pokaždé zhasne světlo.

Oficiální text distributora
,,Když nejede výtah v mrakodrapu, je to nepříjemné. Když jste zrovna uvnitř té plechové krabice, je to peklo. A když je v ní s vámi někdo, kdo vám usiluje o život, je to horor. Slavný hororový tvůrce M. Night Shyamalan se pustil do produkce ambiciózního projektu série thrillerů podle vlastních povídek, které se budou zaštiťovat značkou The Night Chronicles. Film Ďábel je prvním z nich."

Můj názor
Sice jsem tento film zatím neviděl, ale chci ho vidět, i když ho lidé poměrně dost pomluvili. Hold jsou asi zhýčkaní tím, že Shyamalan natočil dva bezkonkurenční filmy a každý nový musí být tím pádem lepším a lepším. Mám rád docela filmy, kde i divák je zmatený, což od tohoto díla očekávám. Navíc může být zajímavý, že tam skoro pořád dokola hraje známá výtahová hudba od Glenna Millera "Don't Sit Under The Apple Tree" .

Trailer a plagát pod perexem.

Voda pro slony

17. března 2011 v 12:03 | Aniie
Už v předchozím článku jsem se zmínila o připravujícím se filu voda pro slony, tak tady je o něm nějaký info.

Trailer 1:

Trailer 2:
Jacob Jankowski (Robert Pattinson) se náhodně po smrti svých rodičů dostane do cirkusu, kde nastoupí na místo veterináře. Hned první den se zakouká do krásné akrobatky Marleny (Reese Whiterspoon), jež je provdaná za ředitele zvěřince Augusta (Christoph Waltz). Po počátečných dnech, kdy Jacob považuje Augusta za milého hodného a nápomocného člověka, přijde na to, že vůbec není dokonalý a že Marlena s ním má někdy dost obtížný život. Příběh o lásce a žárlivosti i o nástrahách života v cirkuse v první polovině minulého století. (CSFD)

Hrají: Robert Pattinson, Reese Whiterspoon, Christoph Waltz,Mark Povinelli, Stephen Taylor
Režie: Francis Lawrence
Rok: 2011
CZ premiéra: 19.5.2011
US premiéra: 22.4.2011

+fotky z filmu a ostatní v celém článku
 
 

Reklama