Svět seriálů

Upíří deníky ( The Vampires Diaries)

14. března 2011 v 12:45 | Aniie
TVD
Elena Gilbert se svým bratrem přišli při nehodě o rodiče. Do města najednou přijede záhadný Stefan Salvator s bratrem Damonem. Elena se se Stefanem začíná sbližovat a zatím nemá ani ponětí, že Stefan je několik let starý upír.Zatímco Stefan žije mírumilovně mezi lidmi, jeho bratr Damon je ztělesněné zlo a násilí. A teď tito dva bratři, jeden hodný a jeden zlý, vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátele...
Předlohou pro seriál je knižní série, stará už několik let. V této době se dopisuje. Také se natáčí stále nové díly, seriál je momentálně v druhé sérii.


Aniie

Glee

14. března 2011 v 12:27 | Aniie
GleeNový populárnín muzikálový seriál ze středoškolského prostředí. Věčný optimista Will Schuester, učitel Španělštiny, převezme školní sbor, kde jsou všichni považováni za školní loosery. Chce z nich něco dokázat a udělat šampiony, aby už nebyli škole jen pro smích. Seriál plný usměvavých songů, ohraných pubertálních scén a věčných pokusů trenérky roztlekávaček z ničit školní sbor.

Hlasujte v anketě :)
Aniie

Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother)

14. března 2011 v 12:12 | Aniie
Další, v této době velmi populární seriál :)
HIMYMSeznamte se s Tedem - mužem, který svým dvěma dětem vypráví, jak potkal jejich matku. Spolu se čtyřmi kamarády, sukničkářem Barniem Stinsonem, sebevědomou kanaďankou Robin Scherbatsky a milujícím párem Lily Adrin a Marshallem Eriksnem. Krůček po krůčku Ted svým dětem odhaluje, jak vlastně potkal jejich matku. Seriál má výborný ohlas v Americe i ve světě, proto se točí další díly. Je již šestá serie, a matka pořád není známa :)

online ke shlédnutí- www.himym.kinotip.cz
Aniie

Simpsonovi (The Simpsons)

14. března 2011 v 12:03 | Aniie
SimpsonsLegendární americký animovaný seriál, který roku 2009 oslavil 20 let vzniku. Seriál však není jen pro děti. Děj se odehrává ve Springfieldu a točí kolem pětičlenné rodince Simpsonů, Homera, Magre, Lisy, Barta a Magiie. Není to však jen o nich, jsou tam příběhy i ostatních zajímávých obyvatel ze Springfieldu.
V roce 2007 dokonce vznikl první celovečerní film žluté rodinky.

online ke shlédnutí-
Aniie

Přátelé (Friends)

14. března 2011 v 11:49 | Aniie
Tak, řekla jem si že začneme s přehledem seiálů:)
Friends
Přátelé
Snad každý zná jeden z nejpopulárnějších a nejsledovanějších sitcomů všech dob. Šestice přátel, Rachel (Jennifer Aniston) , Monika (Counteney Cox), Phoebe (Lisa Kudrow) , Joey( Matt LeBlanc) , Chandler (Matthew Perry) a Ross (David Schwimer), kteří nejradši vegetují na oranžovém gauči v kavárně Central Perk.
Láska, sex, přátelství, štěstí a smůla kolem nás aneb život je třeba brát s nadhledem.
Motto seriálu, který ho plně vystihuje. Navíc, kdo z nás nezná Přátele.
Hlasujte v anketě :)
online ke shlédnutí - www.pratele.kinotip.cz
Aniie
 
 

Reklama